Eurofins Lithuania >> Žemės ūkio mokslas

Žemės ūkio mokslas

Sidebar Image

Išskirtinė paslaugų pasiūla - pirmoji pasalinė agrochemijos organizacija (CRO) atliekanti tyrimus pagal užsakymą globaliniu mastu.

Eurofins Agroscience Services yra Eurofins Scientific grupėsdalis. Tai organizacija, kurios tikslas tapti pirmaujanči pagal tyrimų užsakymus srityje. Oficialiai įkurta 2007 metais, Eurofins Agroscience Services pelnė sėkmę ir įgijo kai kurias geriausiai vertinamas tyrimo pagal užsakymą organizacijas (CLO), o taip pat ir agrochemijos laboratorijas. Nors Eurofins Agroscience Services veiklos istorija yra palyginti nauja, kai kurių jos sudėtyje esančių firmų istorija siekia per 30 metų, ir teikia aukštos kokybės paslaugas tose srityse, kuriose šios įmonės specializuojasi.

Eurofins Agroscience Services išnaudoja kiekvieno padalinio patirtį ir privalumus, kad galėtų pasiūlyti pilną spektrą paslaugų agrochemijos įmonėms. Mūsų tikslas užtikrinti pramonei aukštos kokybės techninę paramą, reikalingą tikrinant, plėtojant, registruojant ar valdant naujus ir turimus produktus.